Chceš se stát nejen  součástí akčního týmu, ale i získat nové přátele?

Hledáš práci v fajn kolektivu a hezkém prostředí? Baví tě práce s lidmi a nebojíš se komunikace? Chceš se naučit něco nového? Pokud ano, tak hledáme právě tebe.

Přátelský kolektiv

V INNET CORP nás nejsou tisíce, jako ve velkých korporacích, což nám umožňuje udržovat přátelskou až rodinou atmosféru s možností kariérního růstu.

Benefity

Máme zajištěné občerstvení na pracovišti, firemní akce, sportovní aktivity, teambuildingy, SickDays, 123 Kč stravenky a pravidelné soutěže. Podporujeme Vaše další vzdělávaní a osobní růst.

Dobre pracovní podmínky

Pracujeme v nové moderní kanceláři s výbornou dostupností MHD, máme stabilní pracovní dobu, od pondělí do čtvrtku od 8:00 do 16:00 a v pátek zkráceně do 15:00. Ve svátek a o víkendech nepracujeme.

Finanční ohodnocení

Na HPP nabízíme základní plat, ke kterému jsou nadstandardní provize a bonusy za dobrý výkon. Stravenky za každý odpracovaný den.

Aktuálně Otevřené Pozice

Šikovných lidí není nikdy dost, proto neustále rozšiřujeme náš tým. Je INNET CORP společnost, pro kterou bys rád/ráda pracoval/a? Rádi zvážíme tvůj profil na pozice, které aktuálně obsazujeme.

Sales Manager
Praha
SEO Specialist
Praha
MÁŠ DOTAZ?

Stačí vyplnit pár kontaktních údajů a my se Vám hned ozveme!