Digitální Marketing

Nezáleží na tom zda jste firma malá nebo velká, dokážeme pomoci novým společnostem na trhu a také společnostem se zkušenostmi.

PPC Kampaně

Chcete aby Vaši webobovou stránku navštívili lidé, kteří vědí, co hledají? Platba za klik, neboli Pay Per Click vám uleví od této starosti a ještě Vám pomůžou být v internetovém prostředí vidět. K propagaci jsou využívány marketingové kanály Sklik a GoogleAds a jejich vyhledávací a obsahová síť, ve spolupráci s klientovými požadavky.

Sociální sítě a Influencer marketing

Facebook a Instagram je něco jako tržnice. V době sociálních sítí je naslouchání a komunikace s cílovou skupinou obzvlášť důležité. Dokážeme se přizpůsobit a být v pravý čas na správném místě.

E-mail a Newsletter

E-mailová komunikace a zasílání newsletterů pro Vaše stavající zákazníky nám nedělá žádný problém. Myslíte si, že tento druh komunikace je zastaralý? Dle nás ne! Představuje nenásilnou formu komunikace s Vašimi stávajícími klienty. Můžete je informovat o akcích, slevách nebo novinkách ve Vašem bussinessu. Vše dle platých zákonů a nařízení GDPR.

SEO a Linkbuilding

Čím více lidí navštíví Vaši webovou stánku, tím více se bude Vaší webové stránce v organickém vyhledávání dařit.

Koncept, Strategie, Analýza

Když stavíte dům, je potřeba vše promyslet, naplánovat, vymyslet, zhodnotit a vyhodnotit. Stejná pravidla platí i ve světě online marketingu.

Poradenství v online marketingu

Naše práce nekončí tam, kde Vaše začíná. Aneb řídíme se heslem, jak se říká: ,,Za zeptání nic nedáte."

Pustíme se do toho společně?

Stačí napsat nebo zavolat a můžeme začít!